| Roxanne22 a întrebat:

Am si eu un Nokia 5800 Xpress-Music. De curand am inceput sa downloadez niste aplicatii funny pentru el. Dar majoritatea nu mi-au mers, mi-a aparut doar "Eroare de certificat. Contactati furnizorul aplicatiei ". Am dat si in Setari-Manager aplicatii-Setari instalare si am dezactivat "Verif.cert.mod conectat" si nimic. Le-am mai downloadat o data, din alte site-uri si tot la fel straight face. Ce pot sa fac? happy

Răspuns Câştigător
| Mişu_7703 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, eroarea de certificat inseamna ca aplicatia pe care vrei s'o pui este o versiune mai veche. in alte cuvinte, cauta altundeva ultima versiune a aplicatiei si iti va functiona.

5 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Pai inseamna ca aplicatiile erau defecte cauta aplicatii bune, Incearca pe Mobile9.com

| yomanu a răspuns:

Tot acolo la setari /manager aplicatii verifica la ''software installation'' sa fie selectat ''all''

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook retea sociala a criminalilor in serie , citeste articol aici : http://zaruha.blogspot.com/......-cand.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inkide din setari verificarea d certificate