| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un telefon samsung corby de cateva zile. nu am primit usb-ul si nu stiu cum pot sa descarc muzica din pc pe el. ma ajuta cineva va rog?happy:d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca in pachetul telefonului nu ai cablu USB, atunci cumpara un pachet Bloetooth (include un stick si CD-ul pentru. instalare), instaleaza-l in PC, apoi, iti poti face treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa-ti iei un card de memorie si un cititor de carduri, sa bagi cardul in el si apoi sa-l bagi in calculator

| Kataa a răspuns:

Pai...cablu USB era optional...crede-ma nishi eu nu l-am avut in pachet, dar il gasesti cam prin toate magazine de GSM