| genTlemeNNN a întrebat:

Am si eu un Zali de la Orange si in galeria foto,de cand am bagat cablul de date in pc, imi apar niste albume.Acele albume nu le pot sterge.Am dat si reformatare din fabrica dar nimic.M-ati putea ajuta? Are legatura cu contul google/? Daca da cum as putea sa fac sa nu mai apara?

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sunt pe cardul de memorie, cauta toate pozele din el si sterge

| genTlemeNNN explică:

Nu nu sunt pe cardul de memorie deoarece nu am card in el.Am gasit era de la contul google. TRebuiau sterse de acolo multumesc oricum.