| Robert6969 a întrebat:

Am șters pozele din albumul recently deleted ( cos de gunoi ) și nu știu cum să le recuperez. puteți să mă ajutați, va rog! ( am iPhone iOS 17.6.1)

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai golit cosul de gunoi, atunci s-au sters definitiv si irecuperabil.

| gabicoo a răspuns:

După ce ai golit coșul de gunoi nu mai poți face nimic.

| Cipi1212 a răspuns:

Există o aplicație pe Magazin Play cu care poți recupera poze.

| ninuku a răspuns:

Sincer nu stiu cum e la iPhone dar la android intri in galerie si jos in dreapta ai 3 linii dispuse orizontal dai pe ele si acolo ai cosul de reciclare, dupa 30 de zile se sterg de tot si nu le mai poti recupera. nu stiu daca e la fel si pe iPhone.

| Mihai8767 a răspuns:

Din pacate nu mai poti, odata ce ai sters din recently deleted