| AlexandraDani21 a întrebat:

Am tableta Allview, am trimis-o in service si mi-a venit acum. este resetata ca din fabrica. si am incercat sa intru pe android market. imi intra si cand dau pe o aplicatie sau joc orice ar fi imi spune APLICATIA MARKET S-A OPRIT. Am restartat tableta, si tot asa, de fiecare data se opreste market-ul. va rog dau fundita cine ma ajuta. scuza-ti domeniul big grin

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Pai, du-o inapoi la service sa ti-o rezolve ca doar ei au lucrat cu ea si ei isi asuma responsabilitatea asupra ei. Eu asa as face.