| Alle_3893 a întrebat:

Am telefon Samsung Corby iar cand bag cablul de date in calculator si nu-mi apare nimic...In cutie am si un CD si eu cred ca trebuie sa instalez ceva dar cum daca nu imi apare nimic? Funda:*

2 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Poate te ajut eu: bagi cd-ul in pc,pui si telefonul cu cablul de date,dai la start/devices and printers, o sa iti apara ceva care nu este recunoscut e cu semnul exclamarii sau cu x rosu, dai pe el clik dreapta /proprietati/hardware/proprietati /driver/update driver/browsw my computer for driver software /clik /browse si alegi partitia unde este cd-ul, next sau ce iti mai cere si se rezolva 100% asta daca ai win 7 succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci si sa instalezi CD dar verifica mai intai setarile bluetooth. Funda?