| rafy a întrebat:

Am tras winter sports 2011 si am o problema eu am si volan si gamepad si in loc sa fie gamepad la player1 am volan si e aiurea sa ma joc cu volanu patinaj cum sa fac sa fie invers daca scot volanu merge da si aici e aiurea ca trebuie sa ma bag de fiecare data in spatele pc vreo idee ceva mersi, am win 7

1 răspuns:
| DjMariusFresh a răspuns:

Intra start->control panel->game controllers->si acolo selectezi ce vrei si il configurezi dupa plac