| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat parola de messenger. Cum pot sa o aflu?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai uitat parola apasa pe butnul ''forgot password'', dar atentie, ca sa resetezi parola totusi trebuie sa-ti mai aduci aminte cele 2 intrebari de securitate pe care le-ai pus cand ai creat id-ul. Daca nici pe alea nu le stii, ai pierdut contul definitiv.
Bft!

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Si exista posibilitatea ca cineva care ar fi stiut parola sa o schimbe. Si acum sa foloseasca adresa mea? Eu am dat sa schimb parola, pentru ca am uitat-o si mi-a cerut adresa de e-mail, am dat-o apoi mi-a zis ca imi trimite e-mail pe adresa de rezerva. Asta inseamna ca am schimbat parola la adresa mea?

1 răspuns: