| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat parola si parola la un cont de youtube...ce ma fac
P.S tocmai am reformatat calculatorul

4 răspunsuri:
| rastagirl10 a răspuns:

Dai al parola uitata...acolo trebuie sa-ti scrii mailul iar apoi numarul de telefon.Iti vine un cod pe care trebuie sa-l scrii si gata, poti schimba parola big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dai la parolă uitată, că doar ce ai putea face altceva? Stoarce-ţi creierii să ţi-o reaminteşti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Încearcă să-ți reamintești parola, cum e posibil să o uiți? Dacă tot nu ți-o aduci aminte, dă click pe „ Am uitat parola " sau cum este acolo. O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti apara "mi-am uitat parola" apesi si o sa-ti trimita un mail cu parola veche, sau o sa-ti dea ei o parola noua. Succes!