| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat sa instalez driverul inatinte sa conectez webcamul la pc. Dupa asta am scos usbul de la webcam si am instalat driverul. Apoi am conectat webcamul la pc si nu-mi-o recunoaste. Am incercat sa iau un alt driver de pe net. Dar nici cu el nu-mi-o recunoaste. Am un wecam Serioux 3200 UM.
Ce pot face pentru a-mi recunoaste webcamul?

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

foloseste acest program : Driver Checker v2. 7. 4 Datecode 20100720 :http://www.megaupload.com/? d=H5AFWNM3 :( Pass: Warezone ) iti cauta si-ti descarca driver-ele care lipsesc si-ti actualizeaza toate driver-ele.

1 răspuns:
| Nicu16 a răspuns:

Mersi de raspuns dar unde gasesc parola pentru ca imi trebuie sa deschid fisierele?