| klbzor a întrebat:

Am un aparat de cafea tchibo sielaff si imi da tot timpul o eroare.Imi apare "grout container" si pentru a mai face cafea in continuare, trebuie sa apas butonul restart. Daca puteti sa-mi sugerati un site care ma poate ajuta, sau sa-mi spuneti daca senzorul este defect.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Ai schimbat sacul de cafea?

| babyalexa a răspuns:

Eroarea apare atunci cand nu se goleste la timp rezervorul pentru colectarea zatului.Nu este normal sa ii dai restart, trebuie golit rezervorul si apasata tasta "r"

| Valentin_Udrea_1985 a răspuns:

Da este defect senzoru din spatele taviilor de zat

| Valentin_Udrea_1985 a răspuns:

Sau intra in meniu in instaling mode pana la with pront, si apasa tasta nr 1 si pe urma tasta e ca sa dezactivezi micro cel defect