| anonim_4396 a întrebat:

Am un aparat foto kodak easy share si mi sau descarcat bateriile.bateriile sunt normale si nu stiu cum sa le incarc.sau trebuie sa iau unele noi?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna. Bateriile normale nu se pot incarca, doar acumulatorii. Iti cumperi acumulatori cu tot cu incarcator si le folosesti pe acelea. Bateriile normale le arunci. Bineinteles in locurile speciale pentru reciclare. Succes!

2 răspunsuri:
| FitaDeVedeta a răspuns:

Daca sunt reincarcabile le poti baga in acumulatorul acela dar daca sunt baterii normale trebuie sa cumperi altele. funda? plss

| Mercurio10 a răspuns:

Trebuie sa le bagi in acumulator. daca nu ai cumpara-ti din magazinurile Kodak