| anonim_4396 a întrebat:

Am un aparat foto Samsung WB550 Black, si filmez fac fotografii, dar atunci cand trebuie sa le descarc pe calculator, nu gaseste driver si nu se poate conecta... ce sa fac? funda-

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

La putinele lucruri pe care le stiu despre calculator si aparatele foto,pot sa-ti spun ca trebuie sa-ti instalezi driverul.
In cutia aparatului,trebuia sa ai un DVD cu driver-ul, trebuie sa-l instalezi.
Sau, cauta pe Google "samsungwb550",am cautat eu acum si mi-au iesit o turma intreaga, iti alegi.Incearca!
Eu am alta marca,dar initial am rulat dvd-ul cu driver-ul pe calculator si nu am probleme.
Daca nu primesti alte raspunsuri, posteaza la Tehnologie sau JocuriPC/online, poate e vreun user mai generos si-ti spune.Aici,intrebarea ta e irelevanta.
Bafta!