| LaurentiuLaurentiuWdvx a întrebat:

Am un calculator mai vechi l-am pornit a mers bine vreo 3 sau 4 ore după l-am oprit și când îl pornesc pornește normal după 3 secunde se învârte forte tare ventilatorul depe procesor și nu mai merge stins din buton trebuie săl scot din priză casă se oprească
Care ar putea fi problema

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poate își face o actualizare.

| 1onur a răspuns:

Stinge-l înfășoarăl într-un cearșaf Versace sa pară m-ai scum la prime vedere după bagăl la prețul de 5 milioane la amanet că dacă scade să scadă din 5 milioane și poate îți dă 2 bețe pe el.