| Adiiordache a întrebat:

Am un canal youtube dar nu reusesc sa primesc mai mult de 20-25 de vizualizari pe video. Daca ma inscriu intr-un mcn ma poate ajuta sa primesc mai multe vizualizari?
Am nevoie de explicatii cum ma pot inscrie la un mcn, de exemplu machinima.
Dau funda pentru cine ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| JokerAlex a răspuns:

Nu prea stiu ceva legat de ce ai spus tu dar daca vrei vizualizari iti recomand asa:
Din gaming faci mai putine vizualizari
Din vlogging mai multe ( oricat de praf ai fii la asta )
Dai share pe grupuri de facebook si ce mai ai tu acolo
Daca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Si eu am canal youtube, dar nu am facut mai mult de 6000 de vizualizari la un videoclip.Depinde si de ce anume faci.