| мαяdυк a întrebat:

Am un Canon powershot a490, dupa ce fac vreo 250 de poze pot sa arunc bateriile.din ce cauza se epuizeaza asa repede? folosesc doar duracell si degeaba...

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Din cauza blitzului si a claritatii pozei, foloseste acumulatori R6 Maha Imedion MHRAAI4 – acumulatori AA 2400mAh (set 4 buc). fundita? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Poate e din cauza memoriei thinking Sau poate il tii intr-una deschis, chiar si cand nu faci poze.

| patriiiii89 a răspuns:

Pai sa stii ca depinde si cum faci pozele, daca folosesti blitz sau nu...dar si multe alte detalii! iti propun sa folosesti acumulatori.