| Eu4EverX a întrebat:

Am un card micro SD de 128 MG si as vrea sa il vand dar nu stiu cat sa ce pe el merita sau nu sa il vand? Cat as putea cere pe el sa nu fie prea multstraight face?

10 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

128MB banuiesc si mai bine il faci cadou cuiva care are nevoie.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

5 lei maxim.

| alecs871 a răspuns:

Frateeeee, daca iti iei o 50 de bani pe el e prea mult.
Eu mi-am luat acum un an, un card la fel de 1G cu 15 lei din Crangasi. Si la 2-3 saptamani am vazut tot acolo, de 2G la 23 de lei. straight face
A, si daca tu gasesti un cumparator, iti dau eu pe el 15 lei laughing

| MisterKat a răspuns:

Acum un card de 1GB costa vreo 20-30 de lei. Deci ar trebui sa ceri cam 8-10 lei pe cardul tau. presupun.
Succes!

| mrcosmin a răspuns:

Nu se merita. Toata lumea isi permite sa dea 30 de lei pe un card de 2gb. In magazine rar mai gasesti de 1 Gb. happy

| cappodonna a răspuns:

Iubita du-te pe www.aukro.ro, fa-ti cont si scoate-l la licitatii incepand cu 1 leu, pretul o sa se ridice. Vezi acolo ca mai sunt la vanzare si, ati faci o idee. Te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...sincer astea sunt ieftine pentru ca sunt foarte mici. Mai mult de 10lei nu iei pe el. Mi-am luat eu de 2 gb si am dat 25lei de la Flanco. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...sincer astea sunt ieftine pentru ca sunt foarte mici. Mai mult de 5lei nu iei pe el. Mi-am luat eu de 2 gb si am dat 25lei de la Flanco. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere pana in 40 de lei ca cardurile micro este o firma foarte buna pe google un card la 128MG este cu 80lei deci linisita poti sa ceri 40 de lei

| www_9242 a răspuns:

128? mai mult de 4-5 lei nu iti da nimeni pe el eu am dat unul de 1gb gratis la cineva.