| ovadark a întrebat:

Am un computer de gaming cu windows 8.1 pro care de obicei seara dupa ora 23 incepe sa-si dea volumul mai incet,sa se puna pe mut,sa se stinga,sa porneasca aplicatia calculator, sau sa-si dea restart.
Daca veau sa caut ceava pe google, in timp ce scriu ce vreau sa caut se adauga litere si semne de la sine.Cand pornesc scanarea cu antivirusul avg se inchide sau se pune pe standby si cu toate ca pana la urma am reusit sa scanez tot computerul pana la capat antivirusul nu a gasit nimic.Care este problema, am dea face cu un rootkit sau cu virusi sau altceva? Ce sa fac ca sa rezolv problema fara sa schimb windows-ul?

Răspuns Câştigător
| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Windowsul 8 pro pe cp-ul gaming iti gruneaza procesul fiserilor si de asta iti face chestia asta iti recomand sa iti istalezi windows 7 home premiu sau 8 versune mai veche.