| Illuminatus a întrebat:

Am un Emachines E525 si ma **** inima cand descopar bug-urile la jocuri...in timp ce rulez Grand Theft Auto-San Andreas...de NeedForSpeed nu mai zic nimic, LAG-uri! Ce i-as putea face? Placile sunt bune. Spun ca l-am folosit doar.4 ani!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns:

Nu tine de Windows. Nu ai ce sa faci. laptop-ul a fost slab inca de cand l-ai cumparat. Asa se intampla. iar in jocuri, merge greu deoarece are grafica integrata. Si cum e laptop, nu poti sa faci nimic in acest sens. Cea mai eficienta solutie e sa il vinzi, stangi bani si intrebi(poti sa ma intrebi pe mine) ce sa cumperi, c eva cu gpu dedicat si cat mai puternic.
Lapotp-ul ala e laptop de internet, office... astfel de regim. In nici un caz jocuri.