| robert08 a întrebat:

Am un folder de 1.62 gb si daca vreau sa comprim intr-o singura arhiva ramane la aceiasi marime iar daca il arivez la memorie mai mica il imparte in vreo 3 arhive dar adunate au tot aceiasi marime... cum ce il pot arhiva intr-o singura arhiva dar cu o marime mai mica? am incercat si winrar si winzip dar nu merge dupa cum v-am spus il imparte in mai multe arhive

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Nu ai cum, se modifica marimea dar doar pentru documentele mic, nu pentru cele atat de mari. toate arhivatoarele te ajuta sa imparti anumite fisiere mari, pentru a puea fi refacute mai tarziu intr-un singur fisier.