| Gufiii a întrebat:

Am un Huawei g510 si cand vreau sa pun o poza pe fundal se mareste si nu merge. cum pot sa pun imaginea pe fundal fara sa se mareasca?

2 răspunsuri:
| cila1995 a răspuns:

Incearca sa deschizi poza din galerie si pune pe fundal asa, adica cind este deschisa

| sltlp a răspuns:

Asa se intampla cam peorice android. Ca sa scpai de asta, ai nevoie de o aplicatie.
Foloseste app. asta cand setezi wallpaper-ul: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.wallpaper