| Tgab a întrebat:

Am un iphone 4 si am vrut aseara sa fac poze cu camera din fata, si cand am dat pe pictograma aia pentru camera din fata mi-a ramas camera blocata. deci camera merge ca am incercat-o cu CPpro, dar cand dau pe camera normala nu merge. ce as putea sa-i fac? mersi!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca se foloseste doar la videocall.Pentru poze o ai pe cealalta din spate.

| Tgab explică (pentru darrio2007):

Nu neapăratwinking am rezolvat problema!

| darrio2007 a răspuns (pentru Tgab):

Ok.Felicitari.

| lavibalan a răspuns:

Spune-mi te rog cum ai rezolvat problema ca am patit-o si eu. Merci