| WildBoarHunter a întrebat:

Am un iphone 5S si am disponibila actualizarea de IOS 10.1.1...e ste posibil sa se intample ceva cu telefonul daaca il actualizez? adica am auzit ca ia din memorie si ca bateria se va termina mai repede.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai "auzit" ...nu asculta prostiile astea

fa update-ul, un update aduce mereu beneficii.

iar 10.1.1 daca dai pe google in engleza o sa ramai surprins ce feedback positiv are

| BebiTheKing a răspuns:

Eu iti spun din propria experienta nu iti actualiza pentru ca 10.1.1 este mai mult pentru iphone 7 te previn ca o sa ai probleme cu el cum ar fi: miscari grele ale aplicatiilor si bateria se va duce repede deoarece consuma mult actualizarea.Bafta!