| ßarbie a întrebat:

Am un Iphone 5S si am o mica problema cu Messengerul : nu se actulizeaza niciodata fotografiile de profil ale prietenilor, cu toate ca aplicatia se actulizeaza destul de des.
Cum pot rezolva asta? Am dezinstalat aplicatia de atatea ori, dar degeaba. FUNDA

Răspuns Câştigător
| DaniMocanuPro a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi mesingerul si Facebook si dupa instaleazale

Funda?

1 răspuns:
| DaniMocanuPro a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi mesingerul si Facebook dupa instaleazale si gata FUNDA?