| fanutz a întrebat:

Am un ipod apple de 30 de GB am cablu de date dar cand il conectez se incark doar atat nu imi apare nimic ...ma poate ajuta cineva... vreau sa imi bag muzica...

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Itunes se numeste rezolvarea la problema ta. Il gasesti pe site-ul de la apple. Il downloadezi, instalezi, dupa care iti faci o librarie cu muzica de pe comp... dupa care iti legi ipod-ul la calculator si ii dai "sync"... iar el isi va incarca toata muzica pe care o are in acea librarie. Dupa care poti incepe sa-ti faci playlist-uri pentru ca probabil vei avea multa muzica si nu vei avea chef sa cauti atata dupa o piesa. Mult succes! Si... cauta-ma daca ai nelamuriri... Poate reusesc sa te ajut. Imi aduc aminte cat m-am chinuit cu al meu pana m-am prins cum merge treaba.winking

3 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

ITunes ai instalat pe calculator?
Daca nu, il iei de aici http://www.apple.com/downloads/

Il instalezi si apoi ar trebui sa vezi iPodul conectat.

| fanutz explică:

Am incercat dar nu stiu cu sa il conectez ...mersi pentru raspuns

| fanutz explică:

Nu ma descurc deloc ...nu merge ...cred ca innebunesc...