| VladLungu a întrebat:

Am un laptop Acer, are ceva daca il tin in pat?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ba are. Daca il tii mai mult el se sufoca, nu trage aer sa raceasca radiatorul, trage praf, scame si nu isi face racirea

| VladGH a răspuns:

Conteaza cum il tii dar nu conteaza unde. Trebuie sa ai pus ceva sub el in modul ca ventilatoarele sa poata trage aier. Daca o sal pui pe pat, se afunda in plapuma de pe pat si ii astupa caile de unde trag aier vintilatoarele pentru racire. Daca ii vei inchide caile se va inferbinta pina va iesi din functie.

| D3letrix a răspuns:

Nu are. happy

| BMadalin1992 a răspuns:

Nu... este chiar mai bine decat pe un birou deoarece patul este mai moale si nu se zgarie. Atata vreme cat il tii la incarcat e ok. Eu ma joc pe el si cand ma duc la wc, si il am de 2 ani, apropo, nici eu nu il pun direct pe birou, pun sub el un prosop sau un tricou, pentru ca tin la el, si nu se incalzeste deloc.

| 33stefy21 a răspuns:

Nu are nimic

| WimziMihai98 a răspuns:

Logic,nu ar trebui sa aiba nimic!