| товарищ a întrebat:

Am un laptop ASUS dar nu stiu ce are, de cateva zile incoace se inchide singur, fara sa-i fac nimic.

4 răspunsuri:
| TheLegend1997 a răspuns:

Poate sa aiba un virus. si eu am Asus si nu a facut asa.du-te la un "specialist"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul.

| trisoru a răspuns:

Cumva iti apare pagina albastra si scrie asa? :
sad wait to restarted, ceva in genu si langa e emoticonul sad am patit si eu, am dat reinitiere la Windows, nu il duce in service ca il tin cu lunile si nu rezolva, da-i tu de la setari reinstall si rezolvi

| Me2 a răspuns:

S'ar putea sa ai foarte mult praf in el si de asta se inchide/sau isi da restart singur, pentru ca procesorul este setat astfel incat atunci cand ajunge la o anumita temperatura sa isi dea restart sau sa se opreasca pentru a nu se arde, du-te la un specialist sa iti curete laptopul, dupa asta fa-l din nou "fresh" instaland windowsul