| Solo a întrebat:

Am un laptop care se incalzeste foarte tare. Ventilatorul dedesubt clar nu mai face fata. As comanda un suport cu ventilator, insa pana vine ce sa fac? Cum evit supraincalzirea lui?

1 răspuns:
| Algo098 a răspuns:

Daca se incalzeste mai mult decat de obicei, poate fi nevoie de o curatare a radiatorului si ventilatorului. Daca asa se incalzeste el in mod normal, atunci nu ai ce sa-i mai faci. Se poate pune un ventilator de masa sa dea mai mult aer spre laptop si cred ca va ajuta putin la racirea lui.