| waXonwaXoff a întrebat:

Am un laptop conectat la un monitor extern.Cand suprapun ecranul laptopului (cel intern) sistemul intra in repaus.Cum as putea modifica aceasta setare?

4 răspunsuri:
| waXonwaXoff explică:

Intre timp am gasit raspunul. Daca ajungeti la intrebarea asta cu aceeasi problema gasiti aici :

http://www.cnet.ro/......capacului/

| waXonwaXoff explică (pentru waXonwaXoff):

Eu am windows 7.Aceasta este calea: Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\System Settings

Power settings- si in stanga aveti 'Choose what closing the lid does'

| AKARA0 a răspuns:

Wtf tu ai un monolog laughing)

| waXonwaXoff explică (pentru AKARA0):

#foreveralone laughing
Poate ii va fi cuiva de ajutor totusi laughing