| ExTr3M3 a întrebat:

Am un laptop dell n5010 si am sters driverul audio din greseala.Cine poate sa imi dea un link de unde sa iau driverul audio? Daca merge

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca nu ai cd-ul cu driverele placii video si placii de sunet, trebuie sa stii tipul exact al placii de sunet, apoi sa cauti driverul pe net.
scrii simplu : download driver placa sunet tip... si il descarci, apoi il instalezi.

Janina
| Janina a răspuns:

Http://www.dell.com/ cauti driverul pentru categoria de laptop pe care o ai.

| ExTr3M3 explică:

Si...am windows vista