| danNn95 a întrebat:

Am un laptop fujitsu Siemens d9500 si acum vreo 2 luni mi sa bulit tastatura, am luat alta la fel si cand apas unele tastate, sau si cand nu apas isi ia comanda de click dreapta, am pus o alta tastatura la fel si nu are nimic cu aia, imi poate spune cineva daca ii pot face cv? e enervanta nici nu pot scrie un cuvant ca se selecteaza click dreapta (a)m pus tastatura pe alt laptop tot la fel face. help me

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Tastaturi de 2 lei, mai mult ca sigur compatibila! Nu esti singurul care pateste asta!