| andreiuts a întrebat:

Am un laptop HP Pavillion Sleekbook 15 si de cand i-am facut update la windows 10 cand nu ii conectat la cablul de alimentare bateria se duce foarte repede cam in 30 de minute, iar cateodata se inchida fara sa ma atentioneze macar ca bateria mai are 10% cum facea inainte(precizez ca nu tot timpul, cateodata ma atentioneaza).As dori sa stiu daca a mai intampinat cineva aceasta problema si daca as putea s-o rezolv cumva.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Regret, dar va trebuii sa instalezi crack. nu te poti intoarce, dar eu zic sa revii, daca vrei sa iti dau link si cum se instaleaza, spune

4 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Sal! revino inapoi la windowsul pe care il aveai fiindca windows 10 e inca in teste si nu e sigur...

| andreiuts explică (pentru PrecizeEveR):

Mai pot sa revin cumva? Aveam windows 8 original de cand mi am luat laptop-ul.Tre sa instalez o varianta crack-uita? sau pot reveni la windows 8 cumva?

| andreiuts explică (pentru PrecizeEveR):

Da mi atunci link ul te rog

| PrecizeEveR a răspuns (pentru andreiuts):

Regret, dar va trebuii sa instalezi crack. nu te poti intoarce, dar eu zic sa revii, daca vrei sa iti dau link si cum se instaleaza, spune

| Romb3r a răspuns:

S-ar putea ca laptopul sa nu fie compatibil cu Win 10.Am vazut ca Win 10 ARDE la propriu laptop-urile Alienware. Poate sa fie vreo problema asemanatoare si cu laptop-ul tau