| bogdanu995 a întrebat:

Am un LG KP502 si am zgariat ecranul sau l-am patat, oricum nu se sterge, cu creionul de la el. Ce pot sa fac ca sa il curat?

Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Cel mai bun lucru dul la un service...cu 10lei til face luna si bec.si eu mi l-am dus era putin murdat iar in legatura cu zgarietura...sunt spraiuri pentru umplere doar ca sunt putin cam scumpe. ceaw Funda?big grin

3 răspunsuri:
| dEuTtZzA a răspuns:

Sall...si eu am laf telu...
Are folie de protectie! Daca nu iti place dao jos, si pune-o p cea d rezerva! app nu mai folosi creionul ca zgarie ff tare ecranul!

bafta!

| mirela2000 a răspuns:

Si eu am telu. sa stii ca creionul nu zgarie deloc numa'`da ca apesi tare

| mirela2000 a răspuns:

Si eu l-am zgariat