| mateicorvin a întrebat:

Am un Nikon N75 si imi apar dungi si linii rosiatice in poze... Aveti idee din ce cauza se intampla asta?

3 răspunsuri:
| Cryss a răspuns:

Nu stiu de la ce ar putea fi, incearca sa te duci acolo de unde l-ai cumparat si sa intrebi, eventual sa il duci la service thinking

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Stai cu obiectivul in soare...schimba-ti pozitia si vor disparea! ...succes!

| Crissa_4407 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu si sincer chiar nu stiu...imi ies mai bine pozele care le fac cu un samsunge250thinking