| Miki_2654 a întrebat:

Am un Nokia 5230. Il am de ceva timp, dar tot nu reusesc sa bag teme pe el. Ma poate ajuta si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5230-themes_2464/1/ uite aici teme pentru telefonul tau, downloadeaza-le, copiaza-le in telefon si instaleaza-le :P

4 răspunsuri:
| BabyDoll a răspuns:

Intra pe zedge.com acolo vei gasi happy

| Miki_2654 explică:

Nu imi trebuie teme! Imi trebuie ceva ajutor pentru a le baga pe telefon. Dar multumesc oricum

| DeyCj a răspuns:

Şi eu am tot Nokia dar 7210 Supernova şi ar trebui să îţi meargă şi ţie chestia asta cu temele.Eu le descarc de obicei de pe net de pe site-urile de care îţi ziceau ceilalţi useri şi apoi le copiez în Folderul teme din telefon, de pe cardul de memorie apoi utmează să intru din meniu în teme şî să selectez tema ce vreau săo instalez şi apopi o instalez. O menţiune am de făcut, şi anume faptul că cel puțin al mine nu îmi pot instala teme numai cu extensia „. nth". Succese şi sper că informaţiile de mai sus ţî-s utile.

| Miki_2654 explică:

La mine merg doar cele cu extensia. sis