| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Am un Nokia 5530 xpress music si nu stiu ce are straight face S. a pus singur peste noapte pe profilul Offline. Ce inseamna acest profil si cum scap de el?straight face Funda!

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Restartează telefonul, şi când se deschide, ar trebui să îţi apară, "Doriţi să folosiţi telefonul tot în modul Offline?" Asta dacă nu ai probleme cu cartela, poţi încerca şi cu alta.

2 răspunsuri:
| M1ham1 a răspuns:

Intrii in Meniu - Setari - Profiluri si alegi de acolo alt profilwinking

| Mehran567 a răspuns:

Iei numarul de unde l-ai luat suni si iti apare domnul la telefon ii zici sa nu-ti mai apare meniul offline.