| Emil_Stanciu_1993 a întrebat:

Am un NOKIA 5800, la GPS nu gasseste nici o ruta, La mersul cu masina imi zice "in acest loc nu se poate porni navigarea cu masina". Cum sa fac sa functioneze?
Tin sa mentionez ca am facut ultimul UpDate, care ii din 17.12. 2012.

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa inri pe internet pe google maps sau pe salut Bucurestiwinking.

1 răspuns:
| Emil_Stanciu_1993 explică:

Apropo... la urmatorul update care l-am facut imi merg hartile, cred ca a fost un bug de la ei... happy