| ionutraluca a întrebat:

Am un nokia e51, aseara m-a sunat cineva si s-a auzit un tauit tare si i-am scos bateria ca sa nu mai tauie si acum nu se mai deschide deloc, ce poate sa fie? Va rog, astept un raspuns cat mai repede

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pune-l la reancarcat, asteapta 15 min si deschide-l

| ionutraluca explică:

Am facut actualizare de software acum 1luna si ceva.Sa fie asta cauza? Acum se deschide dar se blocheaza cand umblu pe el sau cand incerc sa sun pe cineva scoate un sunet ciudat. E softu? Inaite sa actualizez softul nu am avut nici o problema.