| pantera2011 a întrebat:

Am un notebook si mi-am activat antivirusul:ESET SMART SECURITY 4...imi scaneaza notebook-ul dar de sters nu pot sterge virusii de ce? ce as putea face ca sa-mi sterg virusii am 2-3 virusi...
Dau fundita pentru cei care imi explica cum sa fac

Răspuns Câştigător
| w1NNNd a răspuns:

Incearca tu karspesky. si sa vezi cum scapi de ei ^`

5 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

AVIRA.Antivirus free cu update zilnic si cel mai bunwinking. incearca

| agent003 a răspuns:

Da de fapt antivirusul bun e cel cumparat cu licenta, dar daca nu ai posibilitate poti descarca unul free- gratuit,, recomandarile mele, avast si avira.

| mugurel021978 a răspuns:

De ce nu iti downloadezi un antivirus free de pe net care sa iti stearga virusii. Recomandare Avast.

| white2 a răspuns:

Iti recomand eset nod 32 de aici:http://www.eset.ro/download/index.php
dupa care daca iti expira parola si username-ul scrii in google si gasesti acolo prelungire pentru 2-3 luni si tot asa!
Eu am cumparat bit defender dar acesta este mai bun!

| Matt_1772 a răspuns:

Niciun antivirus nu iti sterge virusii gratis...trebuie sa platesti licentawinking