| darkus14 a întrebat:

Am un PC cu Procesor 2.6, 1GB DDR1 RAM, HDD 40GB+ 80GB, Placa Video 512MB DDR2, Viteza net 8MB fibra optica si totusi jocuri de genul online in special (Land of Chaos, Runes of Magic, Champions Online, Aion etc...)im merg mai greu sau chiar in reluare.Stie cineva ce as putea sa fac exceptand Video option alea sunt la Lowest. Urgent DAU FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Vad ca mi-ai dat nefolositor...ramii sunt ddr1, la vreo 400 de mhz chiar daca sunt 1gb iti va merge mai greu...

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca e de la ram...

| stanly7 a răspuns:

Exista 8 MB fibra optica?
La rds sunt 2 abonamente pe fibra: de 50 sau de 100?
Tu ce abonament ai si de la ce firma?

| darkus14 explică:

Am la AKTA si nu stiu prea bine cum sa iti explic... e o cutie in stalp cu 5-10 iesiri si viteza se imparte.