| raduionutz13 a întrebat:

Am un pc slab cu memorie ram 1 gb frecventa 333mhz (de mentionat ca are o singura placuta de tip ddr2 adica 1gb ) as vrea sai mai adaug1gb si nu stiu ce tip de memorie e compatibila cu urmatoarea mea placa DIMM1: 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM. care ar fi compatibila cu ea adica ce tip plzz help. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut pai daca e ddr 2 nu poti pu-ne ddr3 sau ddr 1 si doar una ddr 2 te duci un magazin gen altex intrebi sa vezi daca au acelasi ca a ta