| Alexandrumrz a întrebat:

Am un play station portabil 3004 si are o mare problema cardul de memorie nu poate fi scris, problema a aparut in timp ce ma jucam gta pe psp cand am incercat sa imi salvez jocul imi spunea ca memory stick nu poate fi accesat. dupa o luna de pauza la jucat memory stickul revenise la normal dar peste 3 zile problema a revenit. folosesc un mod numit 660 PRO-B10
ca sa joc jocuri speciale direct din stick mai are 1 gb liber deci nu este plin
este un SanDisk memory stick pro-duo
daca aveti o solutie va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Deci pspul este modat...pai ai incercat sa ii pui alt card sa vezi daca functioneaza?

| Alexandrumrz explică (pentru Vlad5631):

Da am incercat si pot cumpara altul dar sun 4 gb plini de salvari la jocuri grele

| AlexBoss13 a răspuns:

Pai e simplu iti iei un al card de memorie si faci transfer de jocuri de psp
pe acel card si daca nu merge inseamna ca psp or jocurile sunt strcate! Sper ca te-am ajutat happy Funda? sau Vot?'