| EuAli a întrebat:

Am un proces ciudat in computerul meu, se numeste prmrsr. exe si am aflat pe net ca e virus(n-am vazut nimic ciudat, in afara ca la counter-strike am lag cat casa, dar doar la un singur server pe care am luat ban+destroy si am reinstalat counter-strike-ul(am incercat a reinstalez cu nu stiu cate versiuni modificate diferite, dar tot lag cat casa am)si ca sa scap de ban de pe respectivul server, am facut cerere de unban.Este recomandat sa-l dezactivez sau nu? Ce se intampla daca il dezactivez? Este chiar virus sau nu? Voi ce ziceti si care sunt recomandarile voastre?

3 răspunsuri:
| MLVenus a răspuns:

Este un program al windowsului, poate fi infectat si e posibil sa iti faca lag pentru ca are legatura cu reteaua. Cel mai simplu: il "omori" din task manager si vezi apoi daca e de la el lagu.

| S0R1N a răspuns:

Ala e programul windowsului oricum daca el poate fi infectat lagu nu il ai de la el ci poate fi incarcata reteaua sau alte probleme

| S0R1N a răspuns:

Prmrsr e un program al wundowsului oricum daca el e virusat nu iti produce el lagu de la cs ci poate fi reteaua incarcata sau alte probleme de retea