| IoanPetru a întrebat:

Am un program numit SpeedlyPCPro.Se ocupa cu cu repararea calculatorului,freezuri, lag, etc.Primiti funda daca imi dati cheia aia ca sa ma lase sa il folosesc sau daca imi mai dati exemple de programe ca asta.

1 răspuns:
| vioreltt a răspuns:

Salut! Am cautat acest program pe un forum de specialitate! Cei de acolo zic ca nu este un program deloc bun pentru oprimizarea pc-ului! Un program foarte bun si gratis {Care nu este Trial} si nu o sa-ti trebuiasca in veci un key de activare este Ccleaner! Foarte bun pentru orice PC!
Poate ti-am fost de ajutor!