| BlackAngel02 a întrebat:

Am un router Edimax BR-6224 si este setat pe homegroup numai pe calculator si un laptop ma pot conecta.Mai am alt laptop si as dori sa ma pot conecta ce pot face? Fundaawinking.

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Depinde ce restrictii ai pus pe router fii mai explicit putin acest lucru apare de obicei in momentul cand ai pus restrictii pe mac desi asta nu este o securitate buna fiindca macul se cloneaza si windowsul stie de asta big grin intra pe router si vezi ce ai pe wireles pus ce restrictii adauga macul calculatorului joacate putin cu routeru ca sa inveti sa lucrezi cu el nu ai ce sa ai strici se reseteaza usor pe setarile din fabrica user si parola admin admin big grin SPOR LA JOACA big grin

1 răspuns:
| BlackAngel02 explică:

Nu stiu cum sa intru pe wireless.nu l`am instalat eu si a gresit la setari.As vrea sa ii pun parola ca sa fie mai usor.