| Marius_1462 a întrebat:

Am un samsung galaxy s si as vrea sa stiu daca pot folosi in el o "cartela internet" de la cosmote ca cea din link : http://cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000 &cid=20147 sau este folosita doar pentru modemuri? multumesc! DAU FUNDA! PLS

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti folosi orice cartela preplatita de la orice retea nationala! Mult mai usor este sa te conectezi wi-fi pentru ca este mokka si telefonul iti permite o conectare wireless!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti folosi o "cartela internet". Si eu am un Nokia 5800 si folosesc cartela de internet de la Orange si merge perfect.