| Firefly20 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y.Mi-am instalat Kies ca sa pot da jos aplicatii.Am descarcat, insa PC-ul nu mi se sincronizeaza.Dar daca vreau sa se sincronizeze privind muzica,pozele si astea, atunci merge.Ce are Doamne? Telefonul imi este conectat.Nu mi le pot baga in telefon. x-(

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Cum adică? nu prin kies se downloadează aplicaţii, ai in Samsung galaxy y o aplicaţie numită google play (android market), acolo le ei pe toate doar că îţi trebuie cont pe gmail, poţi să ei aplicaţii si de pe pc şi după să le bagi pe card şi să le instalezi dar trebuie să bifezi đin opţiuni şi în securitate sau în aplicaţii din telefonul tău opţiunea să poţi instala pe telefon aplicaţii care nu fac parte din magazin play. Vezi ce aplicaţii ei în format.apk să fie pentru telefonul tău să meargă, să nu ei jocuri mari.