| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung GT-S5560i. Inainte, imi arata pe destop in ce oras sunt, dar acum nu. Nu mai stiu daca am schimbat ceva pe la setari, dar nu cred.
Cum as putea sa fac sa imi apara din nou?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Din setarile telefonului intri la setari retea si acolo activezi info celula.In cazul in care este activata, dezactiveaz-o si activeaz-o din nou. Daca nici atunci nu functioneaza, inseamna ca este o problema de retea.

1 răspuns:
| AndYUchiha a răspuns:

Intra in setari, precis tu ai facut ceva si acolo pui sati arate orasul