| Abcdefg123 a întrebat:

Am un Samsung S5230 - Star. e Touch screen :]. L`am scapat de multe ori. Si m`am ales cu un ecran plin de zgarieturi straight face. Pls : stiti cumva cum fac sa scap de ele? Am vazut un filmulet pe Youtube cu un baiat cu un tel f zgariat care ii dadea cu banana pe ecran si apoi il stergea si era ca nou. Am incercat dar nu a ajutat cu nimic. Nu vreau sa-i schimb carcasa, una originala e vreo 200 ron...

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

La pretul asta, mai bine iti cumperi un alt telefon decat sa iti iei carcasa. Nu cred ca ai cum sa indepartezi zgarieturile, dar ai putea sa lipesti niste stickere (banuiesc ca nu ai zgarieturi doar pe ecran) si sa-ti cumperi o husa draguta, cel putin pe viitor sa fii sigura ca nu-l mai lovesti chiar daca mai cade. Succes! big grin

| Abcdefg123 explică:

Pe la colturi, l`am dat cu oja :] si nu se mai vede :p. Doar pe ecran mai am. Nu vreau alt tel caci mai am inca un Samsung straight face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Sa dai cu banana pe ecran? Strici touch screen-ul.
Cumparati o carcasa noua nu mai ai ce face daca nu ai avut grija de elwinking
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe el cu un servetel umed si apoi cu servetel normal pana trec zgarieturile...si eu am avut telu zgariat si o functionat si tot cu touch screen ii