| GreenLemon a întrebat:

Am un Samsung Star 2 GT-S5260 dar nu are limba romana pe el. As vrea sa scriu mesaje mult mai usor cu T9. Pentru asta ar trebui sa ii schimb softul. Se poate face asta si acasa? Si daca da, de unde pot sa iau softul?

1 răspuns:
| ronaldo90 a răspuns:

Se poate face dar du-te la cineva cunoscut care stie bine si poate ai norocul sa ti-l faca gratis daca nu du-te la cel mai apropiat service....nu te baga daca nu sti ca iti bagi picioarele in el iti spun pe propria experienta.Bafta